Головна » 2019 » Травень » 28 » Військово-патріотичне виховання
Військово-патріотичне виховання

У с. Погреби 14 травня 2019р. відбувся  І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На змагання завітали представники управління освіти і науки, відділу фізичної культури та спорту, відділу сім’ї та молоді, Броварського ОМВК, Національної гвардії України, учасники АТО, представники Ради ветеранів та інші.

«Сокіл» («Джура») – Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Виховання завжди має конкретну історичну національно-державну форму вираження. Україна має козацьку ідею, як традиційну основу для виховання патріотизму. Гра “Сокіл” (“Джура”) – чудовий приклад цьому.

Джура – це молодий юнак чи дівчина, які йдуть шляхом воїна, здобувають знання, вміння, навички, щоб бути успішними в усьому.

Команда з с. Требухів під назвою «Характерники» завоювала IV місце в турнірній таблиці. Учні проявили справжній професіоналізм у виконанні складних вправ на смузі перешкод, продемонстрували свої знання та вміння в медицині, а також провели низку вистрілів зі зброї та багато іншого. Діти на власному прикладі показали, що українці народ сильний не тільки духом, а ще й своїми навичками та вмінням