Головна » 2016 » Січень » 29 » Увага! В Требухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів впроваджено дистанційну форму навчання.

Шановні учні Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їх батьки, звертаємо Вашу увагу на те, що в нашій школі впроваджено дистанційну форму навчання. На час вимушеного призупинення навчання, Ви одержуєте завдання для самостійного виконання вдома. Завдання поступово додаватимуться на сайт школи (вкладка "Дистанційне навчання") сьогодні та в понеділок-вівторок. Після відновлення навчального процесу, Ваші вчителі перевірять їх виконання. Будь ласка, донесть цю інформацію до тих учнів, які не мають технічних можливостей доступу до мережі Інтернет.

Завдання подані нижче (вони все ще додаються, тому періодично оновлюйте ваші сторінки)

Завдання для 1-х класів

Завдання для 2-х класів