Головна » Шкільний музей

8 листопада було проведено квест «Я люблю свою школу» (пошук капсули з посланням від покоління 1967-го року). Також у цей день відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття капсули та зачитання послання  з минулого та послання майбутнім поколінням.

Категорія: Шкільний музей | Переглядів: 306 | Додав: trclub | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

Краєзнавча екскурсія від Овдієнко Р.М.у шкільному музеї

«МОЯ ЗЕМЛЯ – ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ».

Категорія: Шкільний музей | Переглядів: 334 | Додав: trclub | Дата: 05.09.2017 | Коментарі (0)

13 лютого в музеї  Требухівської школи І-ІІІ ступенів відбувся захід до 26 річниці виведення військ із Афганістану

Мета заходу.  Ознайомити учнів з трагічною сторінкою нашої історії, віддати  данину пам'яті полеглим, виховувати почуття патріотизму, гідності та гордості за своїх земляків.

Запрошені:

• ветерани-афганці: Мозговий Микола Григорович, Овечкін Сергій Олександрович;
  • сільська поетеса Надія Кольцова;
  • голова ради ветеранів війни та праці Грінченко Ганна Григорівна.

Обладнання заходу. Презентація фільму «Війна в Афганістані 1979-1989 рр.», фотографії, книги.

Воїни-афганці розповіли про страшні події афганської війни, учні читали вірші про війну в Афганістані, про АТО в супроводі мультимедійних слайдів.

Поетеса Надія Кольцова прочитала свої вірші про Афганістан, присвячені воїнам-інтернаціоналістам села.

Хвилиною мовчання віддали данину пам'яті полеглим.

Категорія: Шкільний музей | Переглядів: 550 | Додав: Galyna_Kornyko | Дата: 25.02.2015 | Коментарі (0)

Сайт "Історичний Требухів" став офіційним веб-ресурсом требухівського краєзнавчого музею "Моя земля - земля моїх батьків". Поки що сайт працює в тестовому режимі і перебуває в процесі наповнення. Всі матеріали звідти будуть також розміщуватися й на шкільному сайті в розділі "Шкільний музей".

Ресурс "Історичний Требухів" був розроблений та створений учнем 11-Б класу Києнко Микитою (під керівництвом вчителя історії та інформатики Баранніка А.М.) на заняттях гуртка "Веб-дизайн".

Категорія: Шкільний музей | Переглядів: 376 | Додав: ambarannik | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)