Головна » 2019 » Жовтень » 21 » Семінар учителів фізичної культури та захисту Вітчизни
Семінар учителів фізичної культури та захисту Вітчизни

9 жовтня 2019 року Требухівська загальноосвітня школа, як завжди, гостинно зустріла учасників районого семінару учителів фізичної культури та захисту Вітчизни: «Формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури та захисту Вітчизни у контексті Концепції «Нова українська школа».

Для учасників семінару учитель-методист Орнатська Олена Євгеніївна провела урок «Виконання техніки «низького старту». Техніки бігу на короткі дистанції. Метання малого м'яча» для учнів 6-го класу

Початок уроку організований, максимально доброзичливий, щирий,  відкритий.  Клас до уроку підготовлений. Учитель із великим захопленням проводила заняття, тому діти протягом всього уроку показували високу працездатність. Впродовж уроку зусилля Олени Євгеніївни були спрямовані на роботу з мозком учнів, на створення ситуацій для раціональної роботи кожної дитини зі своїм тілом, регулювання рухових дій у різних моделях поведінки. Зоною уваги на уроці були фундаментальні рухові навички, життєво важливі рухові здібності, збагачення індивідуального рухового досвіду кожного учня. Учителем також були включені елементи фітнес технології, що відповідає вимогам до сучасного уроку.

Учитель вищої категорії Овдієнко Олександр Михайлович проводив урок «Футбол. Техніка ведення м'яча. Техніка передачі та зупинки м'яча »у 8-му класі.

Тема, мета та завдання уроку відповідали програмним вимогам, змісту матеріалу. Час був розподілений раціонально. Початок і закінчення уроку своєчасні. Форма організації роботи учнів на уроці: фронтальна, парна, поточна, поточно-групова, групова. Зусилля учителя були спрямовані на формування в учнів умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами.

Учитель вищої категорії  Зінченко В.М. проводив урок «Стройове положення. Повороти на місці. Рух стройовим та похідним кроком. Повороти під час руху. Військове привітання на місці і під час руху» у 10-му класі.

Урок спрямовувався не на "середнього" учня, а на засвоєння програмного матеріалу кожною дитиною з урахуванням його підготовки і розвитку. Хлопці на уроці були активними. Вони показали вміння продуктивно працювати, продемонстрували наявність навичок самоконтролю.

Все вищезначене, на думку гостей, стало основою формування в учнів знань, уміння опановувати основний алгоритм теми уроку, що дає змогу дітям якісно використовувати отримані знання в самостійній урочній, позакласній діяльності та в особистому житті.

Уроки  учителів Требухівської школи, за результатами обговорення учасниками семінару, проведені на високому навчально-методичному рівні.