Головна » 2020 » Січень » 12 » Призери та переможці олімпіад 2019 - 2020 н.р.
12:51
Призери та переможці олімпіад 2019 - 2020 н.р.

"Сила школи в педагогічному колективі, а слава її в учнях!"

2019 - 2020 навчальний рік

Список призерів і переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н. р.

 

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Предмет

Учитель

1.

Андрух Анастасія

8-Б

ІІ

українська мова та література

Носенко Л. В.

2.

Федоровський Максим

7-В

ІІІ

українська мова та література

Кизєєва Т.П.

3.

Мостовий Михайло

9-В

ІІІ

біологія

Михалюк С. В.

4.

Стеценко Анна

11-А

ІІІ

біологія

Зінченко В.М.

5.

Олізаровська Аліна

8-Б

ІІІ

біологія

Зінченко В.М.

6.

Домотирко Дар'я

11-А

І

екологія

Зінченко В.М.

7.

Омельченко Юлія

10-Б

І

екологія

Нескреба Т.Д.

8.

Борисенко Ростислав

9-В

І

англійська мова

Сулима О.С.

9.

Колесник Богдан

11-А

І

трудове навчання

Никун І.Г.

10.

Сухарик Вікторія

9-Б

ІІІ

трудове навчання

Оснач Л. О.

11.

Пацан Олена

9-Б

І

історія

Ковбасинська Н.І.

12.

Самохвалова Дарина

8-Б

І

історія

Ковбасинська Н.І.

13.

Бойчук Артем

6-В

ІІ

математика

Ковбасинська Л.М.

14.

Шпиль Михайло

9-В

ІІ

математика

Шпильова Л. П.

15.

Федоровський Максим

7-В

ІІ

математика

Заєць О.П.

16.

Сизоненко Єлизавета

10-Б

ІІІ

математика

Ковбасинська Л.М.

17.

Сивоконь Каріна

11-А

ІІ

математика

Заєць О.П.

18.

Пацан Олена

9-Б

ІІ

географія

Рогач Н.І.

19.

Хромець Ольга

11-Б

І

географія

Овдієнко О.М.

20.

Пацан Олена

9-Б

І

правознавство

Назаренко Л. П.

21.

Пацан Олена

9-Б

ІІІ

фізика

Бабич Л.В.

22.

Омельченко Юлія

10-Б

ІІІ

фізика

Бабич Л.В.

23

Шпиль Михайло

9-В

І

економіка

Михалюк С.В.

24

Цигляр Вікторія

8-Б

ІІ

інформаційні технології

Мельніченко В.В.

25

Омельченко Юлія

10-Б

ІІ

Інформаційні технології

Артюх Л.В.

26

Сизоненко Єлизавета

10-Б

ІІ

астрономія

Бабич Л.В.

27

Шикула Юлія

11-А

І

астрономія

Оксюта Л.П.

28

Пацан Олена

9-Б

ІІ

зарубіжна література

Каленченко С.В.

29

Хромець Ольга

11-Б

ІІ

зарубіжна література

Каленченко С.В.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 117 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar