Головна » 2014 » Вересень » 20 » Онлайн ресурси з книгами англійською мовою
07:16
Онлайн ресурси з книгами англійською мовою

Онлайн ресурси з книгами англійською мовою

 

booksВітаю! Ця стаття з циклу вивчення англійської мови розкриє тему мережевих бібліотек для звантаження літератури іноземною.

Переваги читання англійською посилюються тим, що ти отримуєш задоволення не тільки від читання, а й від того, що читаєш іноземною. Це дуже приємно, це не звично. Звичайно, читання англійською розвиває ваш словниковий запас, граматику і т.п. Але, це ще й приємно! Певним чином це як повернутись в дитинство і почати вчитись читати знову: намагатися зв’язувати слова до речень, речення в текст і БАМ! – я зрозумів, я відчув, я уявив.

Тож, до суті.

Онлайн ресурси для рівнів Beginner і Elementary:

1. Почати краще з невеликих книг – коротеньких оповідань, казок, історій.
eastoftheweb.com – онлайн збірка коротких оповідань у жанрах: детектив, для дітей, гумористичні, жахи, романтичні, фантастичні, не художні. Бонус: Ігри для вивчення англійської.
- magickeys.com – барвисті книги для дітей
- buzzle.com – сучасні короткі оповідання
classicshorts.com – розповіді письменників-класиків
en.childrenlibrary.org – приголомшливий сайт, бібліотека сканованих книг для дітей, де можна читати онлайн красиві старовинні книги.

2. Читати книги/розповіді зі спеціальними програмами, які будуть швидко перекладати слова:
Гугл Перекладач,
Wordsbyexample.com (відкривається тільки в Explorer)

3. Читати паралельні тексти, двомовні книги та Книги по методу Іллі Франка.

Онлайн бібліотеки:

ТОП – 5 корисних посилань для тих, хто любить і хоче читати англійською!
1) Modern short stories на Booktrust – безліч коротких оповідань сучасних авторів. Все можна скачати for free: free-ebooks.net

2) Lit2Go – вся англійська класика з прекраснейшими ілюстраціями. Зручно читати онлайн, можна безкоштовно завантажити аудікнігу, роздрукувати PDF версію http://etc.usf.edu/lit2go/

3) Stories & Poems на сайті LearnEnglish – збірка віршів і оповідань таких авторів як Шекспір чи Вордсворт + короткі історії від нашого постійного автора Кріса Роуза http://learnenglish.britishcouncil.org/en/stories-poems

4) Read at your level на сайті LearnEnglish Teens – відео та завдання щодо переглянутого відео про літературу Великобританії.

5) ESL Reading – великий об’єм книг на будь-яку тему, від екскурсів у всесвітню історію до розповідей про привиди http://www.eslreading.org/

Спільноти в соцмережах

Дуже приємно шукати і читати книги за посиланнями з соцмереж. Тут знайдете багато цікавого. Завжди можна буде порадитись з учасниками спільноти про рівень та цікавість певної книги.

Ось приклад такої спільноти: vk.com/english_bookland .

 Як читати електронні книги іноземною мовою?

Отже, ви знайшли книгу англійською або іншою іноземною мовою, як найкраще читати текст, адже треба мати ще й словник до нього? Якщо ви читаєте на ПК або пристрої з ОС Андроїд, то цей процес можна суттєво спростити. В допомозі вам стануть контекстні перекладачі.

Контекстний означає, що ви можете отримати переклад через контекстне меню. Ось статті, в яких описано як налаштувати контекстний перекладач для браузера на ПК та програму-читанку для Андроїд.

Здається все, приємного читання!!!

За матеріалами сайту "Живо".

Категорія: Бібліотечні новини | Переглядів: 325 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar