Головна » Національно-патріотичне виховання

День пам'яті Героїв Небесної сотні

АНГЕЛИ МАЙДАНУ

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Майдан героїв з почестю ховає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю

В його садах довічно проживати.

Вони завжди залишаться в строю,

Про них народ пісні буде співати.

Небесна сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами.

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина,

... Читати далі »

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 26 | Додав: trclub | Дата: 20.02.2021 | Коментарі (0)

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській АЕС

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 43 | Додав: trclub | Дата: 14.12.2020 | Коментарі (0)

День гідності та свободи

21 листопада всі українці відзначають День гідності та свободи. Вихованці гуртків, які працюють на території Требухівської ЗОШ I-III ступенів, долучились до участі в мотиваційному відеоролику: «Ми різні. Свобода й гідність нас об‘єднують. Ми вільні творити своє майбутнє».

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 46 | Додав: trclub | Дата: 21.11.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні не в силі і сильні змовчати,
Бо кожного серце від болю кричить.
Коли на Майдані відспівують СОТНЮ,
Що в вічність у славі до Бога летить.
22 лютого в Требухівській ЗОШ I-III ступенів відбувся урок-реквієм до 4 річниці Революції  Гідності. Учні згадали  про основні події Єврореволюції, ушанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жоден із присутніх не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної Держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися тим, що він Українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість. Щоб кожний жив у своїй державі гідно.
Усі учасники навчально-виховного процесу торкнулися пам’яті, яка на віки залишилася в серцях поколінь.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 344 | Додав: trclub | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

6 грудня було проведено лінійку «Наші герої». На зустріч з дітьми приїхала волонтер – Шматко Раїса Юріївна, з якою вже не один рік співпрацює наша школа.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 349 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 7 8 »