Головна » Національно-патріотичне виховання

Сьогодні не в силі і сильні змовчати,
Бо кожного серце від болю кричить.
Коли на Майдані відспівують СОТНЮ,
Що в вічність у славі до Бога летить.
22 лютого в Требухівській ЗОШ I-III ступенів відбувся урок-реквієм до 4 річниці Революції  Гідності. Учні згадали  про основні події Єврореволюції, ушанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жоден із присутніх не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної Держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися тим, що він Українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість. Щоб кожний жив у своїй державі гідно.
Усі учасники навчально-виховного процесу торкнулися пам’яті, яка на віки залишилася в серцях поколінь.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 316 | Додав: trclub | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

6 грудня було проведено лінійку «Наші герої». На зустріч з дітьми приїхала волонтер – Шматко Раїса Юріївна, з якою вже не один рік співпрацює наша школа.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 312 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

До Дня Збройних Сил України учні школи та їх батьки прийняли участь у акції «Допоможи солдату». В результаті спільних зусиль було зібрано 1070 кг овочів та передано, разом із листами та малюнками від дітей  в зону АТО.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 256 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Між учнями 5-тих класів було проведено конкурс-змагання «Козацькі розваги», де хлопці продемонстрували свою силу духу, наполегливість, вправність та кмітливість, чим довели, що вони справжні козаки! Дякуємо за підготовлений захід учням 6-А класу та класному керівнику Назаренко Л.П.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 325 | Додав: trclub | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

Учні 9-11 класів прийняли участь у патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!»

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 359 | Додав: trclub | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

06.10.17р. учні та вчителі Требухівської  школи прийняли участь в благодійних акціях «5 картоплин» та «Допоможи солдату», на яких завдяки злагодженій співпраці було зібрано  2284кг продуктів, що були відправлені в дитячий будинок «Сонячне сяйво» та солдатам, які знаходяться в зоні АТО. Дякуємо всім за участь в акції.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 281 | Додав: trclub | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

Традиційно у стінах нашого навчального закладу відзначається День вишиванки.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 271 | Додав: trclub | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)

12 травня 2017р. в смт Велика  Димерка  Броварського району було проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Захід був присвячений Дню пам’яті та примирення та 72-й річниці Перемоги.

Команда нашої школи, під умілим керівництвом Зінченка В.М., посіла ІІІ місце.

Вітаємо і бажаємо успіхів у подальшому.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 322 | Додав: trclub | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

День захисника Вітчизни

Благодійна акція 5 картоплин

... Читати далі »