Головна » МАН

У ці вихідні відбувся обласний етап конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук. Представники Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ткачик Андрій (11-А) та Києнко Микита (11-Б) гідно представили наш район:

ІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту МАН Інформатика (Internet-технології та WEB- дизайн) Києнко Микита.

ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту МАН Історія України Ткачик Андрій.

Щиро вітаємо учнів з призовими місцями!

Категорія: МАН | Переглядів: 368 | Додав: ambarannik | Дата: 15.02.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно, учні Требухівської школи Києнко Микита (11-Б) та Ткачик Андрій (11-А) відвідали місто Біла Церква, де (як переможці районного етапу конкурсу-захисту робіт МАН) писали контрольні роботи з інформатики та історії. Опісля, одинадцятикласники відвідали кілька цікавих місць Білої Церкви, зокрема, краєзнавчий музей з унікальними експанатами XVII-XVIII ст. За результатами поїздки, був підготовлений фотозвіт.

Вчительі історії та інформатики Бараннік А.М.

Категорія: МАН | Переглядів: 383 | Додав: ambarannik | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців, призерів та учасників районного етапу захисту наукових робіт Малої Академії Наук!

Бойко Карина 9-Б, І місце (Всесвітня історія)

Ткачик Андрій 11-А, І місце (Історія України)

Києнко Микита 11-Б, І місце (Інформатика)

Шпильова Анастасія 11-Б, ІІ місце (Психологія)