Головна » 2017 » Квітень » 14 » Майстер –  клас на тему  « Розкладання квадратного тричлена на лінійні множники»

6 квітня 2017 року  на базі  Требухівської  школи   пройшов майстер - клас для вчителів математики  під  загальною темою « Компетентнісний підхід  до вивчення математики», на якому були присутні практично всі  вчителі  Броварського району .

у 8 – В класі провела   учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель»  - Заєць Ольга Петрівна .

Ольга Петрівна продемонструвала  свою педагогічну і методичну майстерність,  відкривши перед нами широкий спектр різних цікавих  форм і методів навчання

(« Детектор правди», теоретичний допуск… ).

Вдало використала технічні засоби навчання, зокрема мультимедійний проектор.

Слід відзначити роботу учнів на уроці, які були активними і прагли до здобуття  нових знань.