Головна » Історія села Требухів

Аматорська зйомка вечорниць в приміщенні Требухівської сільської бібліотеки 25-го січня 2012 року. Запис надано Кольцовою Надією Тимофіївною спеціально для сайту www.tr-lib.at.ua.

Категорія: Історія села Требухів | Переглядів: 343 | Додав: trclub | Дата: 17.05.2015 | Коментарі (0)

Шановні учні Требухівської ЗОШ, ось і розпочався 2-й тиждень 2-го семестру! Щиро зичимо Вам успіхів у навчанні, наполегливо радимо добре поводитись під час уроків та на перервах і приділяти достатню увагу вивченню домашніх завдань.

Якщо ж Ви вже впорались з домашніми завданнями, то прочитайте цікавенний текст написаний нашим односельчанином Миколою Ґалаґаном майже 90 років тому. У ньому Ви дізнаєтесь про те, як жило наше село в останній третині ХІХ (19)-го століття. (УВАГА! Щоб читання було комфортним - розгорніть документ на ввесь екран).

Категорія: Історія села Требухів | Переглядів: 340 | Додав: ambarannik | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

Шановні відвідувачі сайту Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. запрошуємо Вас ознайомитися з працею про історію нашого села.  "Нарис з історії села Требухів (кінець XVI ст. - 1939 р.)"

Категорія: Історія села Требухів | Переглядів: 357 | Додав: ambarannik | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

Шановні учні, вчителі та небайдужа громадкість, пропонуємо Вашій увазі відвідати сайт "Історичний Требухів", який знаходиться за адресою: history-tr.at.ua

Його створив учень 11-Б класу Києнко Микита в рамках реалізації свого дослідження з інформатики (МАН).

Сайт створений для вивчення історії нашого села, містить більшість доступних в біблітеці матеріалів з історії с. Требухів.

Категорія: Історія села Требухів | Переглядів: 452 | Додав: trclub | Дата: 25.11.2014 | Коментарі (0)

нема «Малороссіи», а є Україна

Требухів в останній чверті ХІХ сторіччя

(Зі спогадів требухівця Миколи Михайловича Галагана[1])