Головна » 2014 » Вересень » 16 » 7 звичок високоуспішних людей
06:36
7 звичок високоуспішних людей

7 звичок високоуспішних людей

 

Шановні учні Требухівської школи, зверніть увагу на ці поради!

1. Тримайте закінчення в своїх думках.  
Це та ж звичка як і 1-а звичка Стівена Кові, і не без підстав. Все починається з закінчення – кінцевої мети чи образу, яких ви хочете досягти. Якщо ви не знаєте, яким є закінчення справи, то і немає шляху для досягнення його, чи не так? Уявіть собі, свою посадку в таксі. Як ви спочатку робите, коли сідаєте? Можливо, ви говорите «Привіт!» водієві таксі, а потім? Ви говорите водієві куди ви хочете їхати, щоб він міг відвезти вас туди. Подібно до цього, ви повинні знати яким має бути кінець, якого ви хочете досягти, щоб отримати його.

Отже, дуже важливо, щоб ви формували чіткі цілі для досягнення того що саме ви хочете. Що ви хочете? Що проглядається в кінці думок? Які ваші особисті цілі і мрії відносно себе? Особисто у мене є бачення такої собі дошки поруч з моїм ліжком, на яку наклеєно папірці з мріями. Ці мрії включають розвиток Блогу персональної досконалості в одний з кращих персональних блогів розвитку, запуск моєї міжнародної школи персональної досконалості, виступи перед десятками і тисячами людей на семінарах, досягнення миру в усьому світі, зустріч своєї другої половинки, потрапляння до списку бестселерів з моїми книгами, і так далі. Ці мрії нагадують мені про те, що саме я хочу і ведуть мене вперед кожен день.

2. Робіть те, що ви любите.
Коли ви робите те, що ви любите, це так наче у вас є нескінченне паливо, яке тримає на ходу день за днем. Жага досягнення успіху в такому випадку просто в рази більша, ніж в будь-чому ще. Кожен день, я невпинно прямую до розбудови і наповнення мого блогу, тому що це та справа, в яку я вірю. Допомагати людям рости і жити своїм кращим життям це те, що я знаю, що хочу робити до кінця мого життя .

У мене є клієнт по коучингу, який намагався почати 5 різних підприємств в жодному з яких він так і не зміг домогтися успіху. Чому так сталося? Причиною було не те, що він був дурний, або ледачий. В кінцевому рахунку, причиною виявилося те, що він не був захоплений тим що робив, він просто гнався за грошима. Природа того бізнесу не відкликалася в ньому емоційно.

Це не означає що починати бізнес, щоб заробити грошей – це погано, все що я хочу сказати – важливо, щоб в першу чергу ви любили те, що ви хочете робити. Що ви любите робити? Якщо ви поки не впевнені в своїй пристрасті, тоді що вам найбільше хочеться спробувати в даний момент? Якщо ви можете робити що завгодно, що це буде? Ваша любов і інтерес – це паливо, на якому ви доїдете до досконалості.

3. Працюйте для досягнення своєї мети важче, ніж будь-хто інший.
Я не знаю нікого, хто домігся відмінних результатів і при цьому не працював наполегливо для цього. Важливим компонентом досконалості є це важка праця. Ми можемо оптимізувати процеси, вибирати ефективні стратегії і заходи, але в кінці кінців важка робота все одно знайдеться. На щастя, якщо ви робите те, що ви любите (крок № 2), робота навіть не буде видаватися вам роботою.

В минулому році, після створення Блогу персональної досконалості, я провела багато годин, включаючи вихідні, за розбудовую блогу, пишучи записи високої якості виробів для читачів. Все це по-своєму окупилося. Я не говорю, що ви повинні відмовитися від усього соціального життя, тому що перешкоджає досягненню цілі, але вам доведеться присвятити себе, щоб зробити свій бізнес успішним. Зараз в 2010, я маю намір збільшити свої зусилля навіть більше, ніж у 2009 році, і я знаю, це буде окупатися.

4. Використовуйте кожну хвилину.
Кожна хвилина на рахунку. Всі добре знають, що час дуже цінний. Наведу тут цитату Дональда Трампа, яку я прочитала в одній із його книг. Він сказав, що час дорожчий за гроші, тому що ви можете отримати гроші назад, але ви не можете повернути час. Це абсолютно вірно.

Таким чином, я завжди перевіряю, що я максимально використовую кожну хвилину. Якщо я маю вільну хвилину, я читатиму книгу або прослухаю подкаст. Якщо я очікую друга, я скористуюся шансом зробити щось значуще в даний час.

Зверніть увагу, що ця звичка не означає, роботу як вола в режимі 24×7. Це не було б істинним застосування цієї звички. До використання будь-якого моменту також відноситься і знання коли відпочивати і відновлювати сили, якщо це необхідно, тому що це допоможе нам пройти довгий шлях до досконалості.

5. Зробити щось для досягнення своїх результатів.
Жити досконалим життям значить бути прихильником дій. Багато людей часто говорять “меж немає”. Моя особиста філософія – межі немає поки ми її самі собі не створимо. Все, що ми робимо або не робимо, визначає наскільки ми можемо рости і розвиватися. Якщо ми хочемо рости і досягати великих результатів, ми повинні зробити еквівалентні дії для досягнення того результату, якого ми хочемо.

Наприклад, багато людей вважають, що освітлення їх та їхнього бізнесу пресою та ЗМІ дають бізнесу велику користь, але вони вважають що це можливо лише тоді, коли Ви і Ваш бізнес є досить відомими. Як правило це так і є, правда, я не дозволю, щоб це мене зупинило. Я прийняла активні заходи, щоб звернутися до преси, писати свій власний прес-реліз і створити свою власну сильну історію щоб преса зацікавилася мною. На сьогоднішній день, я була освітлена в пресі майже 20 разів. Щоб дізнатися більше про те, як бути освітленим в пресі, ви можете почитати тут (Як отримати висвітлення в пресі (повторювально), навіть якщо блог є новим?).

6. Постійно оновлюйте себе.
Навчання ніколи не зупиняється. Існує завжди щось що можна зробити, щоб стати краще. У нас можуть бути великі навички і знання зараз, але якими великими вони не були б, наші навички повинні постійно розвиватися. Високоефективні люди завжди навчаються, читають, вбирають в себе нові знання, нових людей, нові контексти і розвивають свої навички. Якщо ви грали в рольові ігри або RPG раніше, ви знаєте, що персонажі гри повинні піднятися на новий рівень, щоб стати сильніше і прогресувати до наступного рівня. Крім того, ми повинні завжди прагнути до вищого рівня для досягнення досконалості.

7. Просіть зворотного зв’язку.
Незалежно від того, скільки ми намагаємося покращитися, ми будемо мати білі плями. Білі плями це речі в нас самих, про які ми нічого не знаємо, і ми не можемо поліпшити те, чого ми не бачимо. Прохання зворотного зв’язку є одним з найбільш швидких і ефективних способів поліпшення цієї ситуації.

У всьому, що я роблю, я намагаюся отримати і зібрати зворотній зв’язок. Наприклад, коли я була на попередньому місці роботи, я часто запитувала мого менеджера і колег зворотнього зв’язку про те, як я могла би поліпшити свою роботу. Я також іноді спілкувалася зі своїми друзями про те, як я можу робити ту чи іншу річ краще. Іноді результати зворотного зв’язку передбачувані, іноді ні і часто це призводить до прозріння на певному рівні.

 Прагніть бути № 1 в тому, що ви робите.  

… Почекайте, чи не думаєте ви, що буде достатньо просто 7 звичок в досягненні досконалості? 

Що ж, ось одна заключна звичка щоб стати високоефективною людиною – тобто прагнути до № 1 в тому, що ви робите. Ніхто не збирається досягти досконалості, якщо вони націлені на середній, або посередність. Досконалість приходить з прагнення до високого – бути № 1. Цей № 1 повинен бути краще, ніж той що є № 1 у вас на даний момент, тому що це буде стимулювати вас на роботу ще більше. Ви досягнете високих результатів тільки коли ви встановили високі стандарти для себе.

Наприклад, моя ціль – зробити мій Блог персональної досконалості кращим блогом особистісного розвитку, як в плані якості контенту, так і трафіку. Всякий раз, коли я пишу статті, я переконуюся в тому що вони найкращої якості, яку я можу запропонований по цій темі взагалі. У зв’язку з цим, читачі визнають цінність моїх статтей і поширюють інформацію з них серед своїх друзів і родин. Це допомогло блогу швидко рости і зарекомендувати себе в якості надійного блогу персональної досконалості.

 

Переклад з анг. статті Селестини Чуа, 4/24/2010

За матеріалом "Живо"

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 427 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar