Головна » 2017 » Січень » 26

У бібліотеці до Дня соборності України проходила тематична виставка

під гаслом «Єднаймося, братаймося в товариство чесне,

Най братерством, щирими трудами Вкраїна воскресне!» (Іван Франко)

Переглядів: 214 | Додав: trclub | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

Адміністрацією школи за кошти, отриманні  в ході проведеної акції «Макулатуринг», було придбано куточок патріотичного виховання, який до Дня соборності України встановили на першому поверсі школи.

Також поруч розмістили прапор України, який для учнів школи підписали та передали односельчани, воїни- учасники АТО.

Переглядів: 234 | Додав: trclub | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

До Дня соборності України учасники учнівського самоврядування підготували  відео -презентацію та інформаційний плакат, які продемонстрували для учнів школи.

Переглядів: 190 | Додав: trclub | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)