Головна » 2015 » Грудень » 29

25 грудня відсвяткували Новий рік учні 5-7 класів та старшокласники. Шумно , весело, дружно і завзято підготували і показали свято учні 8-А класу разом з класним керівником Бабич Л.В та організаторами. Були і Бабки-Йожки, і Кощій, і Чорт з Солохою, та багато інших казкових героїв. Молодці.

ФОТОЗВІТ

А на завершення, казкову феєрію прикрасили своїм яскравим виступом учні із Думи. Зіркові гості і співали, і танцювали, і привітали всіх гостей З Новим роком віршами, гарним настроєм, гумором та хлопушками. А головною родзинкою було привітання від Шкільного вчительського гурту, що засвітилось на зірковому небосхилі ще в минулому році. Тріо в складі Шевченко О.В., Шибіко Л.В. та Білоус Н.Л. передали своє відео-привітання прямо з Бразилії.
Завершився вечір дискотекою. Дякуємо всім за участь та підтримку! З Новим 2016 роком! Бажаємо ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: trclub | Дата: 29.12.2015 | Коментарі (0)