Головна » 2015 » Червень » 25

20-booksУчням Требухівської школи ця інформація буде цікавою! Адже зараз літо й саме час поринути у світ друкованого слова заради нових вражень та знань. Ця стаття була взята з сайтуі "Інспайред".

"П’ятдесят тисяч користувачів навряд чи порадять щось погане, подумали автори книжкового порталу Goodreads, і створили рейтинг найкращих романів ХХ століття. Рейтинг був складений на основі відгуків користувачів, серед яких є як і просто книжкові любителі, так і критики, публіцисти, і сучасні письменники. Ми вибрали з цього списку 20 книг, які були перекладені українською, і які ви обов’язково маєте зберегти в свою колекцію – в цифровому чи друкованому форматі.

ec98d08896bd48b4b22dcccfc1b829ba1) Гобіт, Туди і звідти

Дж. Р. Толкієн, 1937

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливі ... Читати далі »

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 439 | Додав: trclub | Дата: 25.06.2015 | Коментарі (0)

25 червня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася прес-конференція за участю заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Олега Дерев’янко та директора Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джеда Бартона.

На заході були представлені результати успішної дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу "Фінансова грамотність" у шкільну освіту, а також презентація інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність".

Учасники конференції відзначили важливість цього проекту для української молоді, а також впровадження курсу у всі школи України.

"Без фінансової грамотності, а також навичок управління персональними фінансами не може бути подальшого розвитку людини. Я з гордістю можу сказати, що Україна є однією з небагатьох країн, де фінансова грамотність викладатиметься для учнів усіх класів", – розпочав вступне слово Олег Дерев’янко.

Розроблений у 2011 році Програмою USAID "Розвиток фінансового сектору" спільно з Університетом банківської справи Національного банку України (УБС НБУ), курс "Фінансова грамотність" для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів вчить молоде покоління українців (15-16 років) ефективно управляти власними фінансами, раціонально вибирати фінансові продукти і послуги та дотримуватися відповідальної фінансової поведінки.

Сьогодні курс вивчають понад 18 тисяч учнів у понад 650 школах по всій країні. МОН підтримало освітню ініціативу USAID та планує запровадити фінансову грамотність в усіх загальноосвітніх школах України.

За додатковою інформацією про програми USAID в Україні можна звертатися до відділу зв’язків з громадськістю USAID за телефоном: +38(044)521-5753 або на сайт: ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: trclub | Дата: 25.06.2015 | Коментарі (0)

Опера - своєрідне високе мистецтво — музично-драматичний жанр, що ґрунтується на синтезі музики, слова, дії. Опера виникла наприкінці XVI сторіччя в Італії, як спроба групи вчених-гуманістів, літераторів і музикантів відродити давньогрецьку трагедію у вигляді dramma per musica. Першою оперою як правило вважають написану 1594 року оперу «Дафна» Якопо Пері, представника мистецького об'єднання Флорентійська камерата. Пізніше цей жанр поширився по всьому світу, й нині посідає важливе місце в сучасній культурі.

Запрошуємо учнів Требухівської школи відвідати ресурс The Opera Platform – онлайн-ресурс для безкоштовного перегляду опер. Звертаємо увагу на те, що це чудовий спосіб покращити свої знання англійської та інших єворпейських мов! Це спільний проект компанії Opera Europa, культурного медіа ARTE та європейських театральних компаній.

Завдяки The Opera Platform поціновувачі театру зі всього світу зможуть безкоштовно протягом 6 місяців переглядати оперні вистави з 15 театрів Європи, серед яких Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Віденська опера та інші.

Проект реалізовано у рамках Творчої програми Європейського союзу (Creative Europe Programme Of The European Union).

Серед опер, які вже можна переглянути на ... Читати далі »

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 358 | Додав: trclub | Дата: 25.06.2015 | Коментарі (0)