Головна » 2015 » Червень » 20

Вже 20-ть днів тривають літні канікули на яких є можливість відпочити від уроків та набратися сил для нових шкільних звершень. Також це час для своїх захоплень, зокрема для перегляду гарного кіно. Пропонуємо Вашій увазі 24-й випуск "КіноNews" з якого Ви дізнаєтесь про кіноновинки та найцікавіші події зі світу "наймасовішого мистецтва"!

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 400 | Додав: trclub | Дата: 20.06.2015 | Коментарі (0)

Вчора дитячий пришкільний табір "Лідер" офіційно завершив свою роботу. Величезна подяка всім, хто долучився до організації і проведення літнього відпочинку учнів Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. (особливо ученицям старших класів, які за цей час стали справжніми педагогами-організаторами (вожатими)!

Пропонуємо Вам добірку матеріалів з життя "Лідера" 2015!

Переглядів: 288 | Додав: trclub | Дата: 20.06.2015 | Коментарі (0)