Головна » 2015 » Червень » 11

Шановні відвідувачі сайту Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. радимо Вам переглянути чудовий мультик-кліп гурту ТНМК на пісню "Гупало Василь". На створення цієї композиції гурт надихнув найсильніший чоловік планети - Василь Вірастюк! Добро закохає зло :)

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 417 | Додав: trclub | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

В нашій школі тривають заняття пришкільного дитячого табору "Лідер". Тут діти займаються всіляким рукоділлям, музикою, танцями, грають на ПК, беруть активну участь в тематичних вікторинах тощо.

Сьогодні на занятті з інформатики, учні однієї з груп брали участь у вікторині "Риби" (її мультимедійну презентацію подаємо знизу), переглянули чергову серію "Пригод Котигорошка та його друзів" і ... Читати далі »

Переглядів: 259 | Додав: trclub | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)