Головна » 2015 » Травень » 21

Учні та вчителі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у відкритті пам'ятника Героям Небесної Сотні!

ФОТОЗВІТ

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 355 | Додав: trclub | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні в нашій школі відбувся урочистий день вишиванки! Це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 419 | Додав: trclub | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)