Головна » 2015 » Травень » 04

За даними статистики майже третина ПК в Україні інфіковані вірусами різних типів. Найпоширеніші є саме Adware, вони ж - рекламні модулі.

Самі по-собі вони не є шкідливими, але суттєво ускладнюють життя користувачам браузерів (часом рекламою забивають більшу половину робочого вікна оглядачів).

Рекламний модуль (Adware) - програма, яка вбудовується в браузер користувача і показує контекстну рекламу, що з’являється підчас перегляду Інтернет-сторінок.

Незважаючи на те, що такий вид шкідливого ПЗ практично не завдає шкоди вашому ПК або інформації на ньому, при зараженні працювати з браузером стає вкрай незручно.

Різноманітні рекламні повідомлення, спливаючі банери, а також Інтернет-сторінки, до яких Ви не зверталися, постійно з'являються на екрані, закривають собою інформацію сайтів, гальмують роботу браузерів.

Крім того, Adware здатне підмінювати пошукові запити, що ускладнює швидкий доступ до необхідної інформації.

Як видалити Adware з вашого ПК?

Для цього треба зробити декілька простих кроків, які допоможуть позбутись надокучливого шкідливого ПЗ.

Крок №1. - Перевірити в Панелі управління / Встановлення та видалення програм наявність встановленої підозрілої програми, яка створює проблеми. Перевіряйте такі встановлення по даті, коли у вас почались проблеми. Підозру частіше за все має  викликати відсутність видавця, оригінальною іконки, версії програми. Якщо шкідливе ПЗ знайдено - видаліть його.

Крок №2 - Перевірка автозавантажень. Заходимо в меню Пуск і в пошуку набираємо cmd. З'являється чорне віконце, яке називається Командний рядок. У ньому ми вводимо наступні символи – msconfig. Натискаємо клавішу Enter, після чого у віконці ... Читати далі »

Категорія: Гурток "Веб дизайн" | Переглядів: 351 | Додав: trclub | Дата: 04.05.2015 | Коментарі (0)