Головна » 2014 » Грудень » 12

Вітання шанувальникам художніх стрічок! Наближаюються зимові свята, а з ними й довгожданні канікули на яких буде купа вільного часу. Пропонуємо його використати з користю (чи, принаймні, - з відпочинком) й сходити в кінотеатр.

У шіснадцятому випуску КіноНюс ви дзнаєтесь про таке: новий фільм про Джеймса Бонда, виконавців супергероїв в DC та Marvel, новий фільм Любомира Левицького, “День Незалежності 2″, виконавець ролі Дедпула, трейлери, касові збори та багато іншого!

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 290 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

Під час проведення всеукраїнського тижня права (8-13 грудня) в Требухівській школі було проведено низку заходів: в бібліотеці організована книжкова виставка з літератури правового змісту та видань про права людини, також були створені юридично-правові тематичні полички, оформлені тематичні стенди; було проведено уроки за поданими тематиками, вікторини, правові ігри.

Категорія: Новини старшої школи | Переглядів: 260 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

11 грудня учні Требухівської школи взяли участь у благодійно-мистецькій акції «В єднанні сила» на підтримку військово-службовців в зоні АТО. Також діти на місці проведення акції  розпочали плести маскувальну сітку, яка буде передана в зону бойових дій.  А учень 11 А класу Ткачик Андрій відзвітував у своєму виступі про участь школи в допомозі учасникам АТО.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 296 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

Учні та вчителі Требухівської школи, зверніть увагу на сайт "Шкільні підручники" (http://pidruchnyk.com.ua/). На цьому ресурсі зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути/завантажити онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 354 | Додав: trclub | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)