Головна » 2014 » Грудень » 09

9-го грудня 2014 р. в Требухівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась педагогічна нарада. Пропонуємо Вашій увазі матеріали з заходу:

«Учителем школа стоїть». Цими воістину правдивими словами 9 грудня   в Требухівській школі розпочалося засідання педагогічної ради    на тему «Вплив науково-методичної підготовки та професійної майстерності вчителя на результативність навчально-виховного процесу».  Про вчителів складають вірші, поеми, оди, а вчителі нашої школи спробували створити портрет учителя, до якого кожен  хотів би привести свою дитину чи  онука, а можливо й  порадив це зробити своїм найкращим друзям.   Щоб зрозуміти, які аспекти є необхідними для того, щоб опанувати професійно-педагогічне мистецтво, для обговорення було запропоновано наступні питання:

1.Професійна майстерність учителя – вирішальний чинник ефективності навчально-виховного процесу. (Доповідь заступника директора школи з навчально-виховної роботи Шпильової Л.П.)

2. Роль і місце нових ефективних форм і методів організації навчання у забезпеченні його результативності. (Виступ учителя української мови та літератури Шибіко Л.В.)

3.Роль особистості учителя у забезпеченні результативності навчально-виховного процесу. (Виступ учителя початкових класів Штакун Н.П.)
4.Результативність – це що? Високий бал, міцні знання чи велика зацікавленість предметом?( Виступ учителя географії Рогач Н.І)

5.Як складалась у вас своя система методів, що забезпечують високу результативність навчання?( Виступ учителя математики Овдієнко Р.М.)
6. Як ... Читати далі »

Переглядів: 1653 | Додав: trclub | Дата: 09.12.2014 | Коментарі (0)