Головна » 2014 » Грудень » 05

Сьогодні 05.12.2014 року в Требухівській школі пройшло традиційне свято «Презентація 5-х класів». Презентували себе 5А клас на чолі з класним керівником Шевченко Оксаною Василівною, 5 Б клас разом з Ольгою Петрівною Заєць та 5 В клас з Ковбасинською Любою Миколаївною.

Категорія: Новини старшої школи | Переглядів: 399 | Додав: trclub | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні, коли IT-технології досягли небаченого розвитку, вміння програмувати, актуальне, як ніколи. Не важливо, чи ви вчитесь в школі і мрієте стати програмістом, чи вам уже за 30 і ви працюєте зовсім у іншій сфері. Чи вже знаєте якусь мову програмування, чи уявлення не маєте, як виглядає код. Сьогоднішня підбірка сайтів дозволить вам вивчити програмування незалежно від того, хто ви, скільки вам років і чим ви займаєтесь.

codecademy.com

Безперечно, найвідоміший сайт для вивчення програмування. Ознайомлюватись із програмуванням ви почнете практично ж одразу з головної сторінки. Тут ви можете дізнатись принцип навчання та вибарти курс, який бажаєте вивчити – HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, Ruby, Python, API. На сайті більше 25 мільйонів користувачів та багато позитивних відгуків від авторитетних видань, що свідчить про велику популярність сервісу.

... Читати далі »

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 400 | Додав: trclub | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)

Привіт всім любителям і любителькам ПК ігор Требухівської школи! Ось і настала довгожданна п'ятниця, а це означає, що нарешті матимемо змогу трішки відпочити й пограти в улюблені забавки. Вашій увазі пропонується відразу два масштабні огляди ігрових новинок від порталів OpenGamer та PlayUA!

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 386 | Додав: trclub | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)