Головна » 2014 » Грудень » 04

Вітаємо переможців, призерів та учасників районного етапу захисту наукових робіт Малої Академії Наук!

Бойко Карина 9-Б, І місце (Всесвітня історія)

Ткачик Андрій 11-А, І місце (Історія України)

Києнко Микита 11-Б, І місце (Інформатика)

Шпильова Анастасія 11-Б, ІІ місце (Психологія)

Мартиненко Наталія 8-В, ІІ місце (Математичне моделювання)

Робили повідомлення і готують роботи на наступний рік:

Оксюта Блогдан 8-В

Мельниченко Діана 8-В

Кривенко Артем 8-В

Фощан Тетяна 8-В.

Категорія: МАН | Переглядів: 386 | Додав: trclub | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

4 грудня до Требухівської ЗОШ на світле свято Введення завітали українські філологи з усього району. Їх гостинно зустріли адміністрація школи, педагогічний колектив та учні.
Морозяний ранок не завадив учителям тепло розпочати спілкування, адже поціновувачі українського слова завжди знайдуть тему для щирої розмови, особливо в наш важкий час.
Після презентації навчального закладу директором школи Оксютою Л.П. учасники семінару були ознайомлені з планом зустрічі, яка вже обіцяла бути насиченою,продуктивною, емоційною.
Методист Герасименко С.М., яка керувала роботою семінару, наголосила на актуальності обраної теми, а саме: «Варіативні форми проведення сучасного уроку української мови та літератури».
Учителі-словесники Требухівської ЗОШ втілення в життя цієї теми продемонстрували на своїх уроках, які насправді можна назвати майстер-класами.
Учні 3-Б класу з цікавістю спостерігали за тим, як Мовка навчає Суржика правильно вживати префікси й розрізняти прийменники. Учитель української мови та літератури Кизєєва Т.П. познайомила дітей з цими героями під час мультимедійного уроку.
Під час уроку-гри «Заглядає в шибу казка сивими очима», який провела Білоус Н.Л., п’ятикласники не просто змагалися за кращий результат, вони проявили свої творчі здібності, складаючи акровірші, створюючи малюнки за мотивами казок.
Урок літератури Шибіко Л.В. вчив десятикласників цінувати почуття, шукати в собі сили переборювати життєві труднощі, просто любити. Музика та пісні були виразним доповненням до поетичного слова Івана Франка, яке звучало із уст старшокласників.
На завершення зустрічі учителі були вражені талантами шестикласників, які разом з учителями Шикулою О.І. та Лук’яненко Л.Л. підготува ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: ambarannik | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)