Головна » 2014 » Грудень » 01

Шановні учні Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській благодійній акції "Назустріч мрії". Захід проходить з 15 жовтня по 26 грудня 2014 року.

Метою акції є збір коштів для підтримки програм дитячого реабілітаційного центру "Будинок казки", в якому безкоштовно проходять реабілітацію онкохворі діти з усієї України, та допомога дітям, які постраждали під час АТО та зазнали тяжкої психічної травми.

Всі разом ми можемо зробити велику гарну справу! Долучайтеся!

Переглядів: 381 | Додав: ambarannik | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (0)

Спеціально для 7-Б!

Екранізація однойменної повісті Михайла Стельмаха про життя українського села після революції. Це поетична балада, в якій через призму дитячих спостережень, мрій і сподівань розкривається новий світ нового часу.
Хлопчик Михайлик живе з дідом Дем'яном і матір'ю в невеликому українському селі на Поділлі. У хлопчика багато друзів, але найбільше він любить книжки і мріє дістатися до графського замку, де, напевно, є велика справжня бібліотека.

Жанр: пригодницький, сімейний, драма
Країна: УРСР
Кіностудія / кінокомпанія: Кіностудія ім. Олександра Довженка
Режисер: Олександр Муратов