Головна » 2014 » Жовтень » 13

Слава Україні майбутні хакери Требухівської школи! Саме зараз і саме ти дивишся новенький та свіженький випуск неформальної передачі про техніку. В найближчі кілька хвилин почуєш про сучасні віяння у техніці для відеозйомки, як полегшити собі життя, та як програмувати віртуальну реальність в середині неї самої.

Текст: Богдан Мартиняк;
Голос: Юліан Грицевич;
Пост-продакшн та дизайн: Тарас Кришевський.

Плейлист шукай на neprote.com

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 253 | Додав: ambarannik | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

Шановні учні Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, до 17-го жовтня занять в школі не буде, канікули продовжено!

Учням, з метою дотримання безпеки життєдіяльності, не рекомендується перебувати на території школи з 5-го по 19 жовтня (включно) у зв'язку з проведенням капітального ремонту частини даху школи.

Переглядів: 349 | Додав: ambarannik | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

13 жовтня 2014 року у школі відбулася зустріч з учасниками АТО. Перше слово надалось директору школи Оксюта Л.П. Після чого учні школи поспілкувалися з солдатами і вручили їм теплі воєнні костюми, які були куплені за кошти виручені зі шкільної ярмарки, а також дитячі листи та малюнки.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 384 | Додав: ambarannik | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)