Головна » 2014 » Жовтень » 10

9 жовтня в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського та директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука відбулася прес-конференція щодо особливостей державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.

Під час прес-конференції Павло Полянський зауважив, що цього навчального року Міністерство освіти і науки та Український центр оцінювання якості освіти створюють єдині тести для оцінювання знань випускників лише з української мови; складання ж іспитів розпочнеться вже з квітня. Поєднання ЗНО з іншими предметами ДПА (математикою, історією України тощо) наразі відтермінували до наступного навчального року у зв’язку з соціально-політичною ситуацією, що склалася на Донбасі, внаслідок якої навчальний процес не розпочався для майже половини учнів цього регіону. Отже, не всі школярі Луганщини та Донеччини матимуть змогу цілком пройти навчальну програму й належно підготуватися до підсумкових іспитів.

Заступник Міністра нагадав, що у 2015 році в с ... Читати далі »

Категорія: ДПА | Переглядів: 403 | Додав: trclub | Дата: 10.10.2014 | Коментарі (0)