Головна » 2014 » Вересень » 28

Сьогодні  відбулося свято «Посвята у першокласники», на якому були присутні учні початкової школи, вчителі та гості, серед яких голова РДА Кищук Олег Євгенович, який після свята вручив всім першокласникам подарунки.

Категорія: Новини молодшої школи | Переглядів: 365 | Додав: trclub | Дата: 28.09.2014 | Коментарі (0)

25.09.2014 у Требухівській школі відбулися урочини з нагоди відкриття меморіальної дошки поету-земляку Миколі Даниловичу Сому – заслуженому діячу мистецтв, Відміннику освіти України, лауреату літературних премій: імені В. Сосюри, О. Вишні, Д. Нитченка, Фонду Т.Г. Шевченка.

На святі були присутні учні, вчителі, депутати сільської ради, члени виконкому, ветерани війни та праці, жителі села й гості, серед них Борис Олійник – академік, поет, Герой України; Микола Томенко – народний депутат України, радник президента; Михайло Слабошпицький – письменник, виконавчий директор Ліги українських меценатів та інші.

Переглядів: 349 | Додав: trclub | Дата: 28.09.2014 | Коментарі (0)