Головна » 2014 » Вересень » 22

Шановні учні Требухівської школи! Навіщо платити шаленні гроші за ліцензійне програмне забезпечення, якщо можна безкоштовно використовувати вільне пз? Наприклад, домашня версія Windows Office 2013 коштує 879,99 грн, в той час, коли можна завантажити безкоштовний Libere Office з майже такими самими можливостями (Windows Office має більше можливостей, але зазвичай ми використовуємо лише 3-5% його можливостей, цього достатньо для більшості завдань). Пропонуємо Вашій увазі невеличку презентацію про вільний, кросплатформенний офісний пакет Libere Office!

Категорія: Інформатика 11 клас | Переглядів: 384 | Додав: trclub | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)

Модернізація - перехід від традиційного аграрного суспільства до світського, міського й індустріального.

Індустріалізація - процес  переходу від аграрного до промислових способів суспільного виробництва.

Українське національне відродження - процес формування модерної української нації (кін. XVIII ст. - ХІХ ст.). Складалось з 3-х умовних етапів: Академічного, Культурницького та Політичного.

Промисловий переворот (Промисло́ва револю́ція) - перехід від ручного (ремісничо-мануфактурного) до великого машинного (фабрично-заводського) виробництва.

Аграрний переворот (Агра́рна револю́ція) - перехід від натурального до товарного виробництва, що супроводжується проникненням в аграрну сферу товарно-грошових відносин, технічних засобів обробітку землі та найманої праці.

Народ - Найчастіше цей термін вживають як синонім до «етносу». Етнос — це історична спільність людей, яка склалася на певній території та володіє стабільними особливостями мови, культури і психічного складу (ментальність), а також усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших через свідому самоназву.

Нація - політичне визнанчення мешканців певної країни будь якої етнічної приналежності, які мають спільну національну самосвідомість ("національну ідею") та спільні прагнення.

Категорія: Історія України 9 клас | Переглядів: 446 | Додав: trclub | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)

Вітаємо учнів Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Днем партизанської слави! Не забуваймо славних, героїчних та трагічних сторінок нашої історії, нашої боротьби за свободу України!

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 328 | Додав: trclub | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)