Головна » 2014 » Вересень » 15

Для учнів 9-х класів, тематична презентація з історії України (Україна в міжнародних відносинах першої третини XIX ст.)  Автор презентації - вчитель історії Бараннік А.М.

Категорія: Історія України 9 клас | Переглядів: 416 | Додав: trclub | Дата: 15.09.2014 | Коментарі (0)

Шановні відвідувачі сайту Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, звертаємо Вашу увагу на розділ сайту "Державні закупівлі", де міститься звітна документація нашої школи. Останнє доповнення - "Проект державних закупівель на 2015 рік".

Переглядів: 377 | Додав: trclub | Дата: 15.09.2014 | Коментарі (0)

Всесвітня історії (Встановлення республіки у Франції. Якобінська диктатура). Автор презентації - вчитель історії Бараннік А.М.

Категорія: Всесвітня історія 9 клас | Переглядів: 538 | Додав: trclub | Дата: 15.09.2014 | Коментарі (0)

Цей твір перекладено на 12 мов і має дуже багато поширень. Положення виправлено – переклад нижче. Коротко розповімо чому це есе варто прочитати.

По-перше, його написала людина, яка багато досягла в своєму молодому віці. Англієць Пол Грем заснував ряд дуже успішних високотехнологічних компаній ще в 90-ті. Пізніше і зараз займається пошуком та допомогою в розвитку починаючим проектам – венчурним інвестуванням по всій планеті. Цікавою є його особистість ще й тому що він успішно поєднує точне і механічне з прекрасним. Це показує висока популярність у всьому світі його есе («Хакери і художники» та ін.) і його статус доктора філософії з комп’ютерних наук, здобутого в Гарварді та навчання мистецтву у Флоренції.

Впевнені, що це есе допоможе вам розібратись і знайти баланс між необхідністю робити щось заради грошей і бажанням все-таки робити те, що подобається саме вам. В будь-якому випадку, стаття цікава сама по собі тим, що надає погляд зі сторони на проблеми найманої праці, нормального життя найманого працівника, мотивації і можливості втілення своїх здібностей не на шкоду матеріальному стану.

Стаття Пола Грема під назвою «Як робити те, що любиш» (оригінал знаходиться тут). Приємного читання!

Примітка: В процесі перекладу, якось сам собою віднайшовся уривок давнього твору Сковороди. І як же він влучно підкреслює те, що хотів сказати Пол! Тому процитуємо його тут, нехай він допоможе вам налаштуватись і відчути зв’язок між давнім і сучасним, українським і далеким, але не чужим.

«Багато хто, потоптавши природу, вибирає для себе ремесло наймодніше і найприбутковіше, але сим вони лише ошукують себ ... Читати далі »

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 349 | Додав: trclub | Дата: 15.09.2014 | Коментарі (0)