Головна » 2014 » Вересень » 08

Матеріал з інформатики для учнів 11-х класів.

Категорія: Інформатика 11 клас | Переглядів: 415 | Додав: trclub | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)

Для всіх шанувальників пк-ігор Требухівської школи! (Не забувайте й про навчання!!!)

Переглядів: 311 | Додав: trclub | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)

Історики заснували проект «ЛІКБЕЗ. Історичний фронт» http://likbez.org.ua/ - сайт, де зібраний перелік міфів, стереотипів та спотворень, на яких ґрунтується російська історична антиукраїнська пропаганда: щодо території країни, Новоросії, «бандерівців» і «колабораціоністів». Як розповів автор та координатор проекту «ЛІКБЕЗ. Історичний фронт» Кирило Галушко, відповіді на кожен міф підготовлені провідними фахівцями істориками з наукових та освітніх установ Києва та інших міст України.

Категорія: Самоосвіта | Переглядів: 351 | Додав: trclub | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)

Бібліотека без друкованих книг (ФОТО)

*

У Флориді (США) відкрили унікальну бібліотеку, в якій немає жодної друкованої книги. Натомість відвідувачам надається доступ до архіву з понад 135 тис. електронних книг, які можна читати з комп’ютерів, електронних читалок чи планшетів.

Створення подібної бібліотеки ілюструє тяжіння до новітніх технологій. «Найкращий шлях – рухатися далі без друкованих книг», – зазначає директор бібліотеки Кетрін Міллер.

Бібліотека функціонує при Політехнічному університеті Флориди. Але якщо в бібліотеці не виявиться потрібного видання в електронному форматі, студенти можуть замовити друковані книги у бібліотеках інших ВНЗ.

Враховуючи те, що у бібліотеці немає велетенських друкованих фоліантів, саме приміщення дуже велике, близько тисячі квадратних метрів.  Куполоподібний дах дозволяє пропускати у бібліотеку багато світла. Будівлю створено за проектом іспанського архітектора Саньтяго Калатрави.

Будівництво обійшлося в 60 млн. доларів.

... Читати далі »

Категорія: Бібліотечні новини | Переглядів: 410 | Додав: trclub | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)

d3ee2cc68fa53a0b060e49be5a87c6a10f68bb58Сайт російської соціальної мережі «ВКонтакте» увійшов до реєстру Роскомнадзора РФ як «організатор поширення інформації». Про це повідомив прес-секретар Роскомнадзора Вадим Ампелонскій. Чиновник нагадав, що реєстр був створений в рамках «закону про блогерів». Тепер в рамках виконання закону соціальна мережа буде надавати правоохоронним органам дані про користувачів, виключаючи зміст їх листування.

В реєстр організаторів поширення інформації також внесені найбільші російські соціальні сервіси «Яндекс», Mail.ru і Rambler. Про це повідомив у своєму мікроблозі в Twitter заступник керівника Роскомнадзора Максим Ксензов.

«У цей реєстр будуть внесені також і іноземні платформи: без винятку!» – Написав Ксензов.

Слід зазначити, що інтернет-майданчики зі статусом «організатор поширення інформації» за російським законодавством повинні розкривати інформацію про відвідуваність блогерів, їх контакти, зберігати цю інформацію на російських серверах протягом півроку і ділитися даними зі спецслужбами.

За матеріалами http://neprote.com

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 376 | Додав: trclub | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)