Головна » 2014 » Вересень » 05

На прохання учнів 11-х класів Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розміщуємо матеріали з інформатики:

Категорія: Інформатика 11 клас | Переглядів: 324 | Додав: trclub | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)

Відбулось перше заняття гуртка "Веб-дизайн". Учні дізналися:

1. Правила безпеки в кабінеті інформатики;
  2. Структура та особливості веб-сайтів;
  3. Автоматична розробка сайтів. Огляд Веб 2.0

Заняття було суто теоретичним. Наступне буде в п`ятницю 12 вересня й буде практичним: розпочнемо створювати прості сайти на сервісі Ucoz!

Матеріали першого заняття можна завантажити тут!

Категорія: Гурток "Веб дизайн" | Переглядів: 364 | Додав: trclub | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)

http://saitex.kz/img/webmaste.jpgЗапрошуємо учнів Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідувати гурток «Веб-дизайн» (інформатика, проектування та створення сайтів, їх просування).

Заняття гуртка є безкоштовними, відбуватимуться щоп`ятниці після 7-го уроку в 31 кабінеті. Перше – 5-го серпня.

За сприяння Центру дитячої та юнацької творчості Броварського району!

Категорія: Гурток "Веб дизайн" | Переглядів: 375 | Додав: trclub | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)