Головна » 2015 » Червень » 25 » 15 європейських театрів відкрили свої сцени для безкоштовного перегляду опер
16:21
15 європейських театрів відкрили свої сцени для безкоштовного перегляду опер

Опера - своєрідне високе мистецтво — музично-драматичний жанр, що ґрунтується на синтезі музики, слова, дії. Опера виникла наприкінці XVI сторіччя в Італії, як спроба групи вчених-гуманістів, літераторів і музикантів відродити давньогрецьку трагедію у вигляді dramma per musica. Першою оперою як правило вважають написану 1594 року оперу «Дафна» Якопо Пері, представника мистецького об'єднання Флорентійська камерата. Пізніше цей жанр поширився по всьому світу, й нині посідає важливе місце в сучасній культурі.

Запрошуємо учнів Требухівської школи відвідати ресурс The Opera Platform – онлайн-ресурс для безкоштовного перегляду опер. Звертаємо увагу на те, що це чудовий спосіб покращити свої знання англійської та інших єворпейських мов! Це спільний проект компанії Opera Europa, культурного медіа ARTE та європейських театральних компаній.

Завдяки The Opera Platform поціновувачі театру зі всього світу зможуть безкоштовно протягом 6 місяців переглядати оперні вистави з 15 театрів Європи, серед яких Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Віденська опера та інші.

Проект реалізовано у рамках Творчої програми Європейського союзу (Creative Europe Programme Of The European Union).

Серед опер, які вже можна переглянути на ресурсі є опери Джузеппе Верді «Травіата», Кароля Шимановського «Король Рогер», Ріхарда Вагнера «Загибель богів». Перегляд для глядачів із різних країн полегшується завдяки субтитрам на шести мовах.

Категорія: Цікавинки | Переглядів: 356 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar