СИСТЕМА МЕТОДИЧНО РОБОТИ

Методична проблема над якою працює педагогічний колектив Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Створення  комфортних умов для гармонійного розвитку успішної дитини».

Структура методичної роботи

1.Методичне об’єднання вчителів-філологів (керівник Білоус Наталія Леонідівна) працює над проблемою «Формування високо-моральної громадянської позиції та національної самосвідомості учнів».

2.Методичне об’єднання вчителів математики та фізики (керівник Заєць Ольга Петрівна ) працює над проблемою «Забезпечення наукового рівня педагогічного процесу через творче самовираження особистості учнів та вчителів на основі впроваджених активних інноваційних технологій».

3.Методичне об’єднання вчителів вчителів природничого циклу (керівник Беденок Ніна Трохимівна ) працює над проблемою «Встановлення гармонійних стосунків людини з природою, що є основою життя як найвищої цінності».

4.Методичне об’єднання ( динамічна група) вчителів історії (керівник Ковбасинська Ніна Іванівна) працює над проблемою «Розвиток самостійного мислення, критичного ставлення до інформації, що надають широкі можливості для формування сучасного погляду на світ».

5.Методичне об’єднання вчителів вчителів англійської мови (керівник Сулима Оксана Сергіївна) працює над проблемою «Використання інноваційних технологій з метою активізації діяльності, розвитку особистості учнів, підвищення якості знань».

6. Методичне об’єднання вчителів вчителів фізичного та естетичного виховання (керівник Оснач Любов Олександрівна) працює над проблемою «Через співпрацю педагога і учня високий рівень спілкування – до пізнання навколишнього світу в усій його гармонії».

7. Методичне об’єднання класних керівників 5-11 класів (керівник Михалюк Світлана Валентинівна) працює над проблемою «Виховання особистості та моральних цінностей учнів».

9. Методичне об’єднання вчителів початкових класів (керівник Корнійко Ірина Володимирівна) працює над проблемою «Інноваційні форми і методи роботи в початкових класах».

Клуб «Творчих педагогів», керівник – Шевченко Оксана Василівна