"Сила школи в педагогічному колективі, а слава її в учнях!"

 

2017 - 2018 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Овдієнко Володимир Володимирович 11-Б, І місце (валеологія), вч. Михалюк Світлана Василівна

Корнійко Лілія Олександрівна 9-А, І місце (мистецтвознавство), вч. Овдієнко Раїса Миколаївна

Корнійко Анна Сергіївна 11 Б, ІІ місце (економіка), вч. Ковбасинська Любов Миколаївна

Зінченко Катерина Романівна 11 Б, ІІ місце (медицина), вч. Михалюк Світлана Василівна

Білоус Валерія Валентитнівна 10 А, ІІІ місце (психологія), вч. Михалюк Світлана Василівна

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Хобта Анна 11 Б, І місце (географія), вч. Рогач Надія Іванівна

Хобта Анна 11 Б, ІІІІ місце (історія), вч. Назаренко Людмила Петрівна

Зінченко Діана 11 Б, ІІ місце (астрономія), вч. Бабич Леся Василівна

Горбачова Ірина 11 Б, І місце (екологія), вч. Мхалюк Світлана Василівна

Фощан Тетяна 11 Б,  І місце (російська мова), вч. Дяченко Тетяна Вікторівна

Степаненко Вероніка 11 Б,  ІІ місце (українська мова та літературна), вч. Шибіко Людмила Володимирівна

Хромець Світлана 11 Б,  ІІ місце (трудове навчання), вч. Оснач Любов Олександрівна

Білоус Валерія 10 А,  І місце (екологія), вч. Михалюк Світлана Василівна

Ященко Тетяна 10 А,   І місце (астрономія), вч. Бабич Леся Василівна

Ященко Тетяна 10 А,   ІІ місце (математика), вч. Овдієнко Михайло Іванович

Ященко Тетяна 10 А,  ІІІ місце (правознавство), вч. Назаренко Людмила Петрівна

Дровосєкова Наталія 10 А,  ІІІ місце (англійська мова), вч. Кабанова Г.В.

Бабич Олексій 10 А,  ІІІ місце (економіка), вч. Васютинська Юлія Олегівна

Хромець Ольга  9 Б,    І місце (російська мова), вч. Каленченко Світлана Василівна

Хромець Ольга  9 Б,    І місце (економіка), вч. Васютинська Юлія Олегівна

Кєда Тетяна  9 А,     І місце (трудове навчання), вч. Оснач Любов Олександрівна

Корнійко Світлана  9 В,  ІІІ місце (українська мова та література), вч. Шикула Ольга Іванівна

Середюк Валентин  9 А,  ІІІ місце (трудове навчання), вч. Носенко Віктор Григорович

Омельченко Юлія  8 Б,  ІІ місце (інформаційні технології), вч. Саковська Анастасія Дмитрівна

Шпиль Михайло  7 В,  ІІ місце (математика), вч. Шпильова Людмила Петрівна

Пацан Олена  7 Б,  ІІІ місце (зарубіжна література), вч. Каленченко Світлана Василівна

Андрух Анастасія  7 Б,  ІІІ місце (українська мова та літературна), вч. Носенко Лідія Василівна

Олізаровська Аліна  6 А,  І місце (математика), вч. Шпильова Людмила Петрівна

2016 - 2017 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Білоус Валерія Валентинівна 9 Б, І місце (мистецтвознавство), вч. Шевченко Оксана Василівна

Шуляк Тетяна В'ячеславівна 11 А, ІІ місце (мистецтвознавство), вч. Овдієнко Раїса Миколаївна

Лазарчук Анастасія Костянтинівна 9 А, І місце (літературна творчість),  вч. Шевченко Оксана Василівна

Шуляк Тетяна В'ячеславівна 11 А, ІІІ місце (екологія), вч. Михайлюк Світлана Василівна

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Шуляк Тетяна В'ячеславівна 11-А, І місце (економіка), вч. Васютинська Ю.О.

Шуляк Тетяна В'ячеславівна 11 А, ІІІ місце (астрономія), вч. Бабич Л.В.

Грінченко Марина 11 А, ІІ місце (історія), вч. Назаренко Л. П.

Хопта Анна 10 Б, І місце (історія),  вч. Назаренко Л. П.

Хопта Анна 10 Б, ІІ місце (правознавство),  вч. Назаренко Л. П.

Зінченко Діана 10 Б, І місце  (астрономія) вч. Бабич Л. В.

Кравченко Юлія 10 Б, І місце (економіка), вч. Васютинська Ю.О.

Ганжа Вікторія 9 А, І місце ( українська мова та література), вч. Білоус Н. Л.

Бабич Олексій 9 Б, І місце (економіка), вч. Васютинська Ю.О.

Шикула Юлія 8 В, ІІ місце (історія), вч. Ковбасинська Н. І.

Корнійко Світлана, 8 В, ІІІ (українська мова та література), вч. Шикула О. І.

2015 - 2016 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Шуляк Тетяна 10-А, І місце (мистецтвознавство), вч.Овдієнко Раїса Миколаївна

Мельниченко Діана 9-В, ІІ місце (математика), вч. Ковбасинська Любов Миколаївна

Корнійко Анна 9-В, ІІ місце (прикладна математика), вч. Ковбасинська Любов Миколаївна

Мартиненко Наталія 9-В, ІІ місце (математичне моделювання), вч. Ковбасинська Любов Миколаївна

Шуляк Тетяна 10-А , ІІ місце (екологія), вч.Бараннік Анатолій Миколайович

Фощан Тетяна 9-В, ІІІ місце (прикладна математика), вч. Ковбасинська Любов Миколаївна

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Зінченко Вікторія 11-А, І місце (історія), вч. Назаренко Людмила Петрівна

Зінченко Вікторія 11-А, ІІ місце (математика), вч. Шпильова Людмила Петрівна

Троханенко Віталій 11-Б, ІІІ місце (трудове навчання), вч. Носенко В. Г.

Шуляк Тетяна 10-А, І місце (економіка), вч. Оксюта В. О.

Грінченко Марина 10-А клас, ІІІ місце (географія), вч. Рогач Н. І.

Білим Вікторія 9-Б клас, ІІ місце (економіка), вч. Оксюта В. О.

Білим Вікторія 9-Б клас, ІІ місце (фізика), вч. Бабич Л. В.

Хобта Анна 9-Б клас, ІІ місце (правознавство), вч. Назаренко Л. П.

Ганжа Вікторія 8-А клас, ІІ місце (українська мова та література), вч. Білоус Н. В., Лук`яненко Л .Л.

Шумська Ольга 8-А клас, І місце (математика), вч. Овдієнко М. І.

Лазарчук Анастасія 8-А клас, І місце (історія), вч. Назаренко Людмила Петрівна

Лазарчук Анастасія 8-А клас, І місце (біологія), вч. Зінченко Валерій Миколайович

Щедріна Ірина 8-А клас, ІІ місце (фізика), вч. Бабич Л. В

Ільчук Юлія 7-А клас, І місце (фізика), вч. Оксюта Л.П.

Корнійко Світлана 7-В клас, І місце (українська мова та література), вч. Шикула О. І.

Дудніченко Анна 7-Б клас, ІІ місце (математика), вч. Ковбасинська Л. М.

2014-2015 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Бойко Карина 9-Б, І місце (Всесвітня історія), вч. Бараннік А.М. 

Києнко Микита 11-Б, І місце (Інформатика), вч. Бараннік А.М. 

Ткачик Андрій 11-А, І місце (Історія України), вч. Бараннік А.М. 

Шпильова Анастасія 11-Б, ІІ місце (Психологія), вч. Кизєєва Т.П.

Мартиненко Наталія 8-В, ІІ місце (Математичне моделювання), вч. Ковбасинська Л.М.

Вітаємо призерів та переможців ІІ етапу  V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка:

Корнійко Світлана (6-В), вч. Шикула О.І. - ІІ місце
Хобта Анна (8-Б), вч. Шибіко Л.В. - І місце
Зінченко Вікторія (10-А), вч. Шибіко Л.в. - ІІ місце

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Ганжа Вікторія Олександрівна, 7-А кл. – українська мова та література 1-ше місце, уч. Білоус Н.Л.

Шуляк Тетяна В`ячеславівна, 9-А кл. – математика 1-ше місце, уч. Овдієнко Р.М.

Зінченко Вікторія Вікторівна, 10-А кл. – історія 1-ше місце, уч. Назаренко Л.П.

Кириченко Віталій Олегович, 10-А кл. – географія 1-ше місце, уч. Оксюта В.О.

Кириченко Віталій Олегович, 10-А кл. – хімія 1-ше місце, уч. Беденок Н.Т.

Зінченко Вікторія Вікторівна, 10-А кл. – астрономія 2-ге місце, уч. Бабич Л.В.

Ткачик Андрій Сергійович, 11-А кл. – історія 2-ге місце, уч. Ковбасинська Н.І.

Кривенко Тетяна Володимирівна, 11-Б кл. – англійська мова 2-ге місце, уч. Кривенко Ю.О.

Білим Вікторія Констянтинівна, 8-Б кл. – фізика 3-тє місце, уч. Хромець С.М.

Фощан Тетяна Віталіївна, 8-В кл. – географія 3-тє місце, уч. Рогач Н.І.

Гаркавенко Юлія Олександрівна, 10-Б кл. – українська мова та література 3-тє місце, уч. Шибіко Л.В.

Зінченко Вікторія Вікторівна, 10-А кл. – біологія 3-тє місце, уч. Лазаренко Г.О.

2013-2014 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

І місце Англійська мова Кривенко Тетяна Володимирівна – 10 клас, вчитель Сулима Оксана Сергіївна

І місце Історія України Цахло Діана Володимирівна, – 11 клас, вчитель Овдієнко Раїса Миколаївна

І місце Математичне моделювання Ковбасинська Альона Вікторівна, – 11 клас, вчитель Ковбасинська Любов Миколаївна

І місце Медицина Шейко Тетяна Олександрівна – 11 клас, вчитель Кизєєва Тетяна Петрівна

І місце Мистецтвознавство Москаленко Анна Вікторівна, – 9 клас, вчитель Шибіко Людмила Володимирівна

І місце Журналістика Ковбасинська Інна Валеріївна,- 11 клас, вчитель Шевченко Оксана Василівна