Головна » 2018 » Березень » 2 » Відбулося благодійне циркове шоу
Відбулося благодійне циркове шоу

01 березня 2018 року в Требухівській ЗОШ  відбулося благодійне циркове шоу, яке організував Київський цирк «Галактика» в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Діти проти раку» за підтримки Центру соціальних проектів майбутнього. Це благодійне шоу є безкоштовним для батьків та дітей. Під час вистави проводився збір коштів на проект «Діти проти раку». Учні молодшої школи були в захваті від кумедного клоуна та його витівок. Не менше зраділи діти мильним бульбашкам .
У рамках програми «Діти проти раку» Центр соціальних проектів майбутнього зібрали 1687 гривен, які підуть на ліки для онкохворих дітей. Батьки, яких спіткала біда, онкозахворювання дитини, можуть звернутися в фонд за телефонами, електронною поштою чи до учасників проекту. Вся необхідна інформація для батьків чи людей, які хочуть долучитися до благодійгості, є  на сайті www.centersocial.org.
Ми повинні пам’ятати, що чужої біди не буває. Навіть найменша допомога може врятувати чиєсь маленьке життя, подарувати  віру в завтрашній день. Вчимося допомагати, співпереживати, бути поруч з тими, кому потрібна допомога, тому що гуртом, в єдності,  можемо змінювати світ на краще.