Головна » 2018 » Січень » 30 » Вибір професії
Вибір професії

На першому місці серед питань, що хвилюють підлітків, безсумнівно, стоїть проблема вибору професії. Безумовно, кожному важливо вибрати для себе справу, якій він готовий присвятити своє життя.
       У більшості підлітків більш точне рішення формується в старшому шкільному віці. У них вже є власні переваги. Деяким подобається якийсь предмет у школі, і саме з ним вони хочуть пов’язати майбутню професію. Хтось займається улюбленою справою в позаурочний час.
      Звичайно, складно вибрати з величезної безлічі професій одну -єдину, тому до вирішення цього завдання потрібно поставитися більш ніж серйозно. І допомогти нашим учням приїхали представники вищих навчальних закладів, прикордонна служба України, юридичний університет технологій, які в бесіді зробили   направленя на формування в учнів свідомого й відповідального   ставлення до вибору професії, виховання любові до праці.