Головна » 2014 » Липень » 31 » Шкільна газета
14:28
Шкільна газета

Нарешті, розділ "Шкільна газета" укомплектовано. Ласкаво просимо до занурення у вир друкованого слова про Требухівську школу.

Головний редактор - вчитель світової літератури та російської мови Шевченко Оксана Василівна

Всі номери, Ви можете переглянути на сторінці "Шкільна газета"!

 

І трішки історії про газети: газе́та (від італ. gazzetta — назва дрібної монети) — щоденне, щотижневе або двотижневе періодичне видання у формі складених аркушів; містить новини і коментарі.

Газета — періодичне газетне видання з постійною назвою, що виходить через певні, короткі проміжки часу, містить офіційні документи, оперативну інформацію і матеріали з актуальних громадсько-політичних, наукових, виробничих та інших питань, а також літературні твори, фотографії та рекламу.[1]

Газети набули комерційну цінність після винаходу друкування, почали випускатися в Німеччині в 1609, в 1616 уНідерландах. У 1622 з'явилася перша газета англійською мовою («Віклі ньюс» англ. «Weekly News»— «Щотижневі новини»), редакторами були Ніколас Бурн і Томас Арчер.

Вдосконалення поліграфії, винахід парового верстата в 1814роторної машини в 1846 у США та в 1857 в Англії, газетного паперу (зробленого з дерев'яної пульпи, технологія стала використовуватися в Англії в 1880-х) і підвищення грамотності збільшило випуск газет. Після появи комп'ютерних технологій вартість виробництва газет зменшилася.

Категорія: Шкільна газета | Переглядів: 242 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar