Головна » 2017 » Листопад » 2 » Семінар вчителів зарубіжої літератури
Семінар вчителів зарубіжої літератури

25 жовтня у Требухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури «Роль позакласної роботи із зарубіжної літератури у формуванні обдарованої особистості».

Учасники семінару відвідали уроки: Шевченко Оксани Василівни у 11-Б класі «Дослідження «психології свободи» у новелі Т. Манна «Маріо та чарівник»»,  Каленченко Світлани Василівни  у 7-Б класі «Історія і художній вимисел у романі Вальтера Скотта у романі «Айвенго»»,  Дяченко Тетяни Вікторівни  у 6-Б класі «Моральні проблеми у байках «Вовк та ягня», «Бабка й муравель», «Квартет».

Для гостей школи Овдієнко Раїса Миколаївна  та школярі, члени гуртка «Юні музеєзнавці» , підготували змістовну екскурсію у шкільному музеї «Моя земля – земля моїх батьків».

А на завершення семінару, вчителі зарубіжної літератури стали активними учасниками арт-форуму «Мистецтво –усім!», під час якого було продемонстровано використання творів зарубіжної літератури у різних формах позакласної роботи. Також присутні переглянули фрагменти вистав «Синій птах» М. Метерлінка  та «Пігмаліон» Б. Шоу від  шкільної театральної студії, яка працює під керівництвом  Шевченко Оксани Василівни.