Головна » 2017 » Грудень » 12 » «Міс осінь -2017»
«Міс осінь -2017»

Вже традиційним став для нашої школи бал краси та грації. «Міс осінь -2017» свято насичене, неповторне, творче та емоційне. Цього року учасниць красунь було шестеро. Кожна вразила своїм талантом, оригінальністю та бажанням перемогти. Всі дівчата були нагороджені титулами, перемогу виборола учениця 10 класу Білоус Валерія.  Вона також стала і «Міс глядацьких симпатій». Всі учасниці отримали подарунки, які люб’язно надали наші спонсори: ТОВ «Ексімтрейд» (Силка Олександр Миколайович), ТОВ «Фрутекс» (Горюнов Олексій Володимирович), ТОВ «Плазма-майстер» (Потапенко Анатолій Єгорович та Потапенко Віталій Анатолійович), косметична компанія «AVON»(  Висловлюємо щиру вдячність та надію на подальшу плідну співпрацю.