Головна » 2018 » Травень » 18 » Ми –діти твої, Україно!
Ми –діти твої, Україно!

25 квітня 2018 року  учні 4-Б класу разом з класним керівником – Вороніною Н.П. провели захід національно-патріотичного виховання  «Ми –діти твої, Україно!»
Глядачі свята мали змогу послухати українські пісні та побачити, як маленькі артисти танцюють народні таночки. Дівчатка й хлопчики в гарних українських костюмах декламували вірші про Батьківщину, державні символи України.

Наші діти - зерна нації. Щоб кожний школярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім'ї та в школі, посіяти у душу  вихованців зернятка пам'яті народної та духовності, здоров'я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра - і виросте колосисте поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої надії держави.