Головна » 2018 » Березень » 1 » Майстер-клас «Реалізація компетентнісного підходу на уроці англійської мови»
17:03
Майстер-клас «Реалізація компетентнісного підходу на уроці англійської мови»

28 лютого 2018 року на базі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено майстер-клас в рамках роботи школи передового педагогічного досвіду «Реалізація компетентнісного підходу на уроці англійської мови».
Гості відвідали урок у 7 класі «A tour of  London», який провела вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Сулима Оксана Сергіївна.
Основними завданнями на уроці було ознайомлення з найвідомішими визначними місцями Лондона, удосконалення системи мовленнєвих умінь і навичок, розвиток творчої діяльності учнів, їх критичного мислення; формування психологічної готовності до спілкування в різних ситуаціях, вдосконалення навичок групової та парної роботи. 
Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Для проведення уроку Оксана Сергіївна використала широкий спектр форм і методів роботи. 
Наприклад, метод бесіди, який спрямовував учнів на проведення аналізу, порівнянь; також метод  проблемного навчання з використанням ситуативних вправ, які застосовувалися для вдосконалення знань, умінь і навичок учнів. 
Учні працювали з візуальними таблицями, роздатковим матеріалом, відео- та аудіозаписами тощо.


 

Переглядів: 62 | Додав: trclub
Всього коментарів: 0
avatar