Головна » 2018 » Листопад » 19 » Майстер-клас із математики
Майстер-клас із математики

15 листопада 2018 року  на базі  Требухівської  школи   пройшов майстер-клас для вчителів математики «Формування критичного мислення на уроках математики».

Гості відвідали урок у 8-В класі «Розв’язування раціональних рівнянь», який провела вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Шпильова Людмила Петрівна.
Учителька  провела урок на високому методичному рівні, продемонструвала широкий спектр різних цікавих  форм і методів навчання. Серед них такі: метод асоціації, метод рефлексії, кластерний метод, робота в парах, робота в групах, ромашка «Блума» та інші. Людмила Петрівна вдало використала технічні засоби навчання, дошку, демонстраційні матеріали.
                 Слід відзначити роботу учнів на уроці, що були активними, творчими, згуртованими, самостійними, адже кожен із них сам себе оцінював за допомогою рейтингових листів. Вони не лише виконали всі запропоновані завдання, а й  продемонстрували високий рівень оволодіння навчальним матеріалом та здатність критично мислити в різних ситуаціях.
                Дякуємо Людмилі Петрівні за гарно підготовлений та проведений майстер-клас.