Головна » 2018 » Лютий » 27 » До дня святого Валентина
До дня святого Валентина

Що робить наше життя незабутнім? Що робить його повним виру шалених емоцій? Авжеж, це любов! Кожного дня закохані дарують одне одному щасливі моменти кохання. Але існує один день у році, коли увесь світ наповнюється цим неповторним світлим почуттям. Це 14 лютого – День Святого Валентина.
День закоханих – свято яскравих вражень і кохання, а кохання – це прекрасне почуття, яке робить людину доброю, сильною, життєрадісною та зарядженою позитивом. Саме такі емоції панували в Требухівській школі на виховному заході «На крилах кохання», учасниками якого були учні 8-11 класів.
Ще на початку свята ведучі розповіли історію виникнення Дня закоханих і наголосили, що сьогодні всі будуть насолоджуватися романтичною музикою, захоплюючим видовищем, яке проходитиме на сцені.
Нехай у вашому житті буде якомога більше любові. Адже любов - це та сила, яка рухає світом і людиною. Кохайте і будьте коханими!