Головна » 2018 » Травень » 18 » До 73-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом
До 73-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом

Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам 8 травня  розпочалася урочиста лінійка  пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До сліз пройняв присутніх виступ учасника бойових дій Менжеги Д.Г.
Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих співвітчизників. Діти вручили  ветерану квіти та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних  поколінь.
У ці дні віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь. Ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося ветеранам, які пройшли крізь вогонь лихоліття.
Подвиг захисників понині незабутий, є невичерпним джерелом патріотизму. Низький уклін вам, дорогі ветерани, за мужність, стійкість, відвагу!