Головна » 2018 » Листопад » 8 » Брей-ринг у нашій школі
Брей-ринг у нашій школі

24 жовтня 2018 року о 11.00 годині в спортивній залі Требухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено щорічна інтелектуальна гра «Брейн-ринг «Я маю право». Захід було організовано службою у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради спільно з управлінням освіти і науки Броварської міської ради. Метою гри є сприяння розвитку правової культури дітей, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та умінь, ерудованості та логічного мислення дітей.
В інтелектуальній грі прийняли участь 15 команд (по 5 дітей у кожній) з навчальних закладів Броварського району.
Трете місце у грі «Брейн–ринг «Я маю право» зайняла команда «Захист» з Требухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник команди Назаренко Людмила Петрівна.
Переможці та учасники гри нагороджені грамотами та подарунками
Жити серед людей непросто, в суспільстві кожен відіграє певну роль. Права і обов’язки, свобода і відповідальність – тільки в комплексі ці поняття роблять людину людиною, яка живе в суспільстві