Головна » 2018 » Жовтень » 20 » 5 картоплин
5 картоплин

Ми українці, а українці – така нація, в якої милосердя завжди було на першому плані.

Захід, проведений у рамках всеукраїнської акції милосердя, став для школярів Требухівської ЗОШ I-III ступенів справжнім уроком людяності та милосердя. 12 жовтня 2018 року відбулася традиційна акція доброти під  назвою «П’ять картоплин».

Діти за підтримки своїх батьків приносили до школи різноманітні продукти харчування.

2 тонни 435 кілограм овочів зібрали школярі, які було відправлено до соціально - реабілітаційного центру «Сонячне світло» (с. Требухів) та також в зону АТО.

Отже, офіційно благодійна акція «П’ять картоплин» завершилась, але вона необхідна знедоленим людям і завжди триватиме, доки милосердя до інших живе у наших серцях.